Pio XII Apartments Valencia

  • The lagest option:
  • 3 gasten
  • 5 bedden
  • 1 slaapkamer

Pio XII Apartments Valencia zijn een geweldige verblijfsplaats in de wijk Campanar van Valencia binnen 5 km van het Aquarium l'Oceanogràfic. Het appartement biedt ook openbare parkeergelegenheid in de buurt.

Gasten kunnen genieten van lichte inrichting en profiteren van moderne voorzieningen zoals airconditioning. Dit appartement heeft 2 slaapkamers. Voor extra gemak is er een douche beschikbaar in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

Pio XII Apartments Valencia zijn voorzien van een grote keuken en bieden u een koelkast en een oven gedurende uw verblijf.

Vanaf dit appartement is het stadhuisplein, een van de grootste toeristische trekpleisters van Valencia, gelegen op circa 25 minuten lopen verderop, gemakkelijk bereikbaar. Pio XII Apartments Valencia zijn op 2 km afstand van Teatre Principal, niet ver van Jardín del Turia gelegen. De accommodatie is op 350 m van Turia metrostation en op 20 minuten van Norte treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Pio XII Apartments Valencia
Espectacular Piso Reformado Al Lado Del Rio Turia
Mobiele prijsaanbieding

Espectacular Piso Reformado Al Lado Del Rio Turia

9.4
Schitterend 37 beoordelingen
277 m van de accommodatie
USD 458 USD 412
per nacht
Across From The Turia Modern City Stay
Mobiele prijsaanbieding

Across From The Turia Modern City Stay

9.4
Schitterend 30 beoordelingen
392 m van de accommodatie
USD 237 USD 213
per nacht
Cozy Flat In La Petxina B
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Flat In La Petxina B

621 m van de accommodatie
USD 171 USD 154
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Valencia
    10 km

    Treinstations

    Norte train station
    1,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Autoverhuur
    • Fietsverhuur
    • Bell Boy/Portier

    Eten

    • Continentaal ontbijt

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Lift

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU000046053000856377000000000000000000VT-33158-V8,ESFCTU000046053000856384000000000000000000VT-33159-V3,ESFCTU000046053000856414000000000000000000VT-33162-V7,ESFCTU000046053000857114000000000000000000VT-33169-V4,VT-32914-V,VT-32936-V,VT-32940-V,V
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Pio XII Apartments Valencia gelegen?
      Pio XII Apartments Valencia is naast Jardín del Turia gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Pio XII Apartments Valencia?
      Populaire plekken in de buurt van Pio XII Apartments Valencia zijn onder andere het Aquarium l'Oceanogràfic, het stadhuisplein, Teatre Principal.
    • Hoeveel kost het om bij Pio XII Apartments Valencia te verblijven?
      Een overnachting in Pio XII Apartments Valencia kost €58.
    • Welke betaalmethoden accepteert Pio XII Apartments Valencia?
      Pio XII Apartments Valencia accepteert de volgende betaalmethoden:
      • iDeal
      • Switch
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Ja, het appartement biedt openbare parkeergelegenheid in de buurt aan.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Pio XII Apartments Valencia?
      Restaurants in de buurt van Pio XII Apartments Valencia zijn onder andere Kram Bar en Foster's Hollywood restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een grote keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Valencia
    10 km

    Treinstations

    Norte train station
    1,9 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Pio XII Apartments Valencia

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten